Mendojnë më shumë seç duhet’, këto janë shenjat më problematike të horoskopit

Dashi

Nëse jeni një Dash, ju jeni një pako e egër energjie dhe pasioni.  Ai shpirt i zjarrtë ju bën lider, por ndonjëherë, është edhe arsyeja që ju zhyteni me kokë në gjëra pa menduar.

Gaforrja

Gaforre, ju jeni mbrojtësi dhe edukatori i fundit i zodiakut. Ju do të luftoni një dragua për të dashurit tuaj nëse do të duhej. Problemi? Emocionet tuaja janë si një slitë dhe kjo nuk është gjithmonë argëtuese për ata që ju rrethojnë. Ju keni një zemër prej ari, por kjo ngjitje mund të jetë një zhurmë. Të mësosh të balancosh natyrën tënde të kujdesshme me një dozë të shëndetshme të “kohës” është sfida jote.

Peshorja

Peshorja ka të bëjë me ekuilibrin dhe harmoninë. Ju peshoni aq shumë opsionet saqë ngecni në harresë vendimesh. Gjetja e pikës së ëmbël mes të qenit diplomatik dhe të qenit i vendosur është misioni juaj. Besojuni atyre instinkteve dhe ndërpritni mendimet e tepërta; jeta është shumë e shkurtër për të menduar për çdo zgjedhje.

Akrepi

Akrepat, ju jeni enigma misterioze e zodiakut, gjithmonë me një prekje intensiteti. Besnikëria juaj është e palëkundur, por është edhe arsyeja që ndonjëherë ktheheni në detektiv, duke u përpjekur të zbuloni sekretet e të gjithëve. Të mësosh të besosh dhe të heqësh dorë nga inatet mund t’ju bëjë të lirë, i dashur Akrep. Jeta është pak më argëtuese kur nuk luani detektiv gjatë gjithë kohës.

Ujori

Ujori, ju jeni bartësi i çuditshëm i ujit, duke marshuar në rrahjen tuaj të daulleve. Ju jeni të gjithë për inovacion dhe përparim, por jeni aq në kokën tuaj sa harroni se ka njerëz të vërtetë rreth jush. Lidhjet emocionale nuk janë gjithmonë kostumi juaj i fortë. Gjetja e atij ekuilibri midis ideve tuaja të shkëlqyera dhe lidhjes me të tjerët emocionalisht është misioni juaj. Mos harroni, edhe shpikjet më të shkëlqyera kanë nevojë për pak dashuri.

Author: horoscope