Posted in Showbizz

Jashtë shtëpisë,Luizi ndryshon mendje për familje me Kiarën?

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”ka qënë një ndër shumë fraza dashurie që Luizi i ka bërë Kiarës brenda shtëpisë. Martesa erdhi dhe kur…

Lexo Më Shumë Jashtë shtëpisë,Luizi ndryshon mendje për familje me Kiarën?
Posted in Showbizz

Pa ikur dallga e të dytit,vjen lajmi për BBVIP3

BBVIP2 mes shumë polemikash dhe diskutimesh që vazhdojnë akoma edhe pse mbaroi,padyshim do mbetet në memorien e atyre që e ndoqën. Luizi ishte padiskutim zbulimi…

Lexo Më Shumë Pa ikur dallga e të dytit,vjen lajmi për BBVIP3
Posted in Showbizz

‘Është me 4 shifra’, Diola i habit të gjithë: Fustanin e kam dhuratë nga ish-burri

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Diola Dosti, i ka habitur të gjithë me një deklaratë që ka bërë së fundmi. Gjatë parakalimit në tapetin…

Lexo Më Shumë ‘Është me 4 shifra’, Diola i habit të gjithë: Fustanin e kam dhuratë nga ish-burri
Posted in Showbizz

Kiara mezi pret të bëhet nënë, Luizi ndryshon mendje dhe bën deklaratën e papritur

Brenda shtëpisë së Big Brother VIP, Luizi e ka shprehur disa herë se e sheh Kiarën si nënën e fëmijëve të tij. Madje nuk kanë…

Lexo Më Shumë Kiara mezi pret të bëhet nënë, Luizi ndryshon mendje dhe bën deklaratën e papritur
Posted in Showbizz

Mungoi në dasëm,Luizi tregon pse nuk ishte nëna e tij

Luiz Ejlli është zyrtarisht burrë i martuar dhe dasma e tij bëri jo pak bujë.Ndërsa rëndom jemi mësuar që nëpër dasma të komentojmë fustanin e…

Lexo Më Shumë Mungoi në dasëm,Luizi tregon pse nuk ishte nëna e tij
Posted in Showbizz

Çfarë ndodhi në xhirimet e Post BBVIP2?Ofendime,përplasje dhe debate me Zhakun dhe çiftin Ejlli

Po diskutohet pafund ende pa u transmetuar Post BBVIP2 ku si protagonist shikon opinionisten Zhaklin Lekatari dhe çiftin e sapo martuar Luiz-Kiara. Zërat thonë se…

Lexo Më Shumë Çfarë ndodhi në xhirimet e Post BBVIP2?Ofendime,përplasje dhe debate me Zhakun dhe çiftin Ejlli
Posted in Showbizz

Keisi e la të hapur ribashkimin, Kristi i ‘vë kapakun’ dhe bën deklaratën që i çuditi të gjithë

Krist Aliaj ka dhënë një intervistë të shkurtër për emisionin “Shqipëria Live”, ku është shprehur se muajin e fundit në shtëpinë e “Big Brother VIP”…

Lexo Më Shumë Keisi e la të hapur ribashkimin, Kristi i ‘vë kapakun’ dhe bën deklaratën që i çuditi të gjithë
Posted in Showbizz

E pabesueshme çfarë i ndodhi Luizit pas fitores së BBV

Të shtunën e javës së kaluar Luiz Ejlli u shpall fitues i Big Brother VIP 2, pas 4 muaj e gjysmë brenda shtëpisë më të…

Lexo Më Shumë E pabesueshme çfarë i ndodhi Luizit pas fitores së BBV
Posted in Showbizz

Olta Gixhari zbulon bisedën e parë me Luizin pas fitores

Olta Gixhari dha një intervistë për “Shqipëria Live”, pas finales së Big Brother VIP ku është pyetur për momentin e përqafimit të saj dhe Luiz…

Lexo Më Shumë Olta Gixhari zbulon bisedën e parë me Luizin pas fitores
Posted in Showbizz

E pyeti ku fjeti pas daljes nga BBV, Luizi nxehet me gazetarin: Ça të duhet ty

Luizi ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live”, ku ka treguar sesi kanë kaluar orët pas finales së Big Brother VIP. Në një…

Lexo Më Shumë E pyeti ku fjeti pas daljes nga BBV, Luizi nxehet me gazetarin: Ça të duhet ty