Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi mujor i Paolo Fox, dhjetor 2023: parashikimet për të 12 shenjat zodiakale

Astrologu Paolo Fox, ka publikuar parashikimet e tij shenjë për shenjë për horoskopin e muajit të fundit të këtij viti, Dhjetor 2023, publikuar nga revista…

Lexo Më Shumë Horoskopi mujor i Paolo Fox, dhjetor 2023: parashikimet për të 12 shenjat zodiakale
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi mujor, Paolo Fox tregon me detaje, se ç’do të ndodhë me 12 shenjat gjatë TETORIT

DASHI: Muaji tetor ju shton dëshirën për të vepruar, por duhet të keni parasysh se mund të hasni në rezistencë. Datat 5, 12, 22 dhe 23…

Lexo Më Shumë Horoskopi mujor, Paolo Fox tregon me detaje, se ç’do të ndodhë me 12 shenjat gjatë TETORIT
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i muajit korrik: UJORI dhe PESHQIT nga Paolo Fox

UJORI: Korriku i zbut pak tensionet e qershorit, Marsi nuk do të jetë më kundër duke filluar nga data 10, megjithatë nuk mund të përjashtohet që…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit korrik: UJORI dhe PESHQIT nga Paolo Fox
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i muajit korrik: SHIGJETARI dhe BRICJAPI nga Paolo Fox

SHIGJETARI: Një tjetër muaj i favorshëm për të sqaruar disa çështje profesionale. Ndikimi i Saturnit duhet interpretuar si mungesë e kapacitetit ekonomik për veprim. Ndaj ata…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit korrik: SHIGJETARI dhe BRICJAPI nga Paolo Fox
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i muajit korrik: PESHORJA dhe AKREPI nga Paolo Fox

PESHORJA: Korriku karakterizohet nga revolucioni në jetën tuaj, por këtë herë pozitivisht. Marsi dhe Venusi pozitiv ju ndihmojnë të dukeni mirë, në lidhje me aftësinë tuaj…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit korrik: PESHORJA dhe AKREPI nga Paolo Fox
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i muajit korrik: LUANI dhe VIRGJËRESHA nga Paolo Fox

LUANI: Ndikimi i Marsit dhe Venusit në shenjën tuaj ju nxit dëshirën për të vepruar, por do të keni probleme të vogla për një rinovim kontrate…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit korrik: LUANI dhe VIRGJËRESHA nga Paolo Fox
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i muajit korrik: BINJAKËT dhe GAFORRJA nga Paolo Fox

BINJAKËT: Nëse keni një punë me kohë të plotë, keni punuar për një kohë të gjatë dhe dëshironi të ndryshoni gjithçka, por nuk mundeni! Nëse punoni…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit korrik: BINJAKËT dhe GAFORRJA nga Paolo Fox
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i muajit korrik: DASHI dhe DEMI nga Paolo Fox

DASHI: Muaj i rëndësishëm në sajë të ndikimit interesant të Venusit dhe Marsit. Për çështjet profesionale, Mërkuri do të nisë një kalim të rëndësishëm nga data…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit korrik: DASHI dhe DEMI nga Paolo Fox
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i muajit qershor: UJORI dhe PESHQIT nga Paolo Fox

UJORI:  Punonjësit mund të mendojnë se në përgjithësi është mirë të punosh vetë, të kërkosh horizonte të reja. Ju këshillojmë t’i shtrini këmbët sa keni…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit qershor: UJORI dhe PESHQIT nga Paolo Fox
Posted in HOROSKOPI MUJOR

Horoskopi i muajit qershor: SHIGJETARI dhe BRICJAPI nga Paolo Fox

SHIGJETARI: Marsi dhe Venusi do ta mbështetin shenjën tuaj që nga data 5. Ana financiare është e vetmja anë e pasigurt, veçanërisht nga datat 12-27,…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit qershor: SHIGJETARI dhe BRICJAPI nga Paolo Fox