Djalë apo vajzë? Arbana mund të ketë zbuluar gjininë e bebit më në fund

Moderatorja është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bëri të ditur në ditën e lindjes së partnerit të saj Eduart Grishaj.

Kurioziteti këto kohë ka qënë sin ë të gjitha shtatzënitë, rreth gjinisë së bebushit. Mesa duket në programin e saj ka qënë stafi që mund të ketë zbuluar këtë “Sekret”.

 

 

Ata i kanë bërë një surprizë duke i blerë veshje për bebin dhe janë të gjithë ngjyrë bojëqielli!

 

 

Të jetë një djalë fëmija i dytë i Arbanës?

 

Të gjithë presin konfirmimin e saj

 

 

 

Author: admin