Se keni dëgjuar akoma “Nami” në Horoskop nga Paolo Fox: Ja si do të jetë viti 2024 për të 12 shenjat zodiakale

Si do të jetë viti 2024 sipas horoskopit të Paolo Fox?

Astrologu dhe imazhi i njohur televiziv ka bërë tashmë parashikime për të gjitha shenjat, duke treguar këshillat e tij për secilën në lidhje me dashurinë, punën dhe fatin në përgjithësi.

Por sot ai ka dalë me parashikimin ekspres për të 12 shenjat zodiakale.

Cilat shenja do të luftojnë më shumë?

Le të shohim më poshtë se çfarë thonë yjet për vitin e ri 2024

DASHI

Gjatë vitit që sapo ka nisur, dashuria do të marrë një rol shumë të rëndësishëm. Shumë nga ju do të jeni në gjendje të mbështeteni në shpresën për takime të reja. Veçanërisht do të favorizohen rikthimet e ndjenjave të kaluara dhe emocionet pozitive. Janari mund të paraqesë disa tensione në planin profesional.

DEMI

Situata astrale e lidhur me dashurinë premton të jetë shumë pozitive në fund të janarit. Takimet e favorshme do t’i japin vazhdimësi valës pozitive të nisur në vitin 2023. Priten lajme interesante për sa i përket punës.

BINJAKËT

Ekziston një mungesë e përgjithshme besimi, duke e bërë të vështirë të biesh sërish në dashuri. Megjithatë, nga fundi i majit e në vazhdim yjet do të jenë të favorshëm. Një periudhë zgjedhjesh vendimtare “brenda ose jashtë”. Sa i përket punës, pjesa e parë e vitit do të vijojë me ritme të ngadalta.

GAFORRJA

Janari mund të sjellë pak pasiguri në sferën sentimentale, por nuk priten yje të diskutueshëm. Takimet pozitive do të jenë të favorizuara në korrik. Ndërsa muaji prill do të jetë një muaj delikat për vendin e punës.

LUANI

Në muajt e parë të vitit të ri, Afërdita do të mbrojë marrëdhëniet pa pengesa të mëdha për të kapërcyer. Në mars priten takime pozitive, kurse ka tensione që do të zbuten në fund të shkurtit.

VIRGJËRESHA

Të lindurit e kësaj shenje kërkojnë gjithmonë vëmendjen në dashuri. Shkurti premton shpresa të mira dashurie, ndërsa takimet e reja do të favorizohen në maj. Për sa i përket punës, prilli do ta shohë Marsin në opozitë.

PESHORJA

Në dashuri, mund të mbështeteni në një Venus të favorshëm dhe çiftet e lidhur së fundmi do të bashkohej në ide të shkëlqyera. Edhe çiftet në krizë do të gjejnë stabilitet. Fatkeqësisht, në muajt e parë nuk ka zhvillime konkrete në punë, por në gusht do të favorizohen marrëdhëniet tregtare.

AKREPI

Shkurti duket i pasigurt përsa i përket dashurisë, me beqarët që mund të mos dalin menjëherë ballaz për ndjenjat e tyre. Në mars, jeta profesionale do të kërkojë më shumë siguri.

SHIGJETARI

Në janar, siç na kujton horoskopi 2024 i Paolo Fox, Afërdita do të shkëlqejë, duke nisur një periudhë dashurie me rritje maksimale. Kujdes nga mërzia, pasi ndonjëherë thuhen fjalë të papërshtatshme. Mërkuri do të jetë në një aspekt shumë të mirë. Do të jetë thelbësore të ndërmerrni hapat e duhur me Jupiterin të favorshëm.

BRICJAPI

Ata që kanë kaluar një ndarje do të bëjnë mirë të mendohen mirë përpara se të zhyten në botën e dashurisë ose të presin edhe pak. Në korrik tregohuni të kujdesshëm në marrëdhëniet me njerëzit e largët. Jupiteri do të jetë i favorshëm për sa i përket punës.

UJORI

Marrëdhëniet e lindura në muajin shkurt do të jenë vendimtare për të ardhmen. Të dielat e marsit premtojnë të jenë intriguese dhe nuk mungojnë idetë e mira për t’i shfrytëzuar në planin e punës.

PESHQIT

Edhe dashuria më e fortë mund të vihet në provë. Takimet dhe shqyrtimet vendimtare janë planifikuar për në mars. Të paktën shkurti do të ofrojë garanci më solide në sferën profesionale.

Author: horoscope