“Është vetëm e imja” Bieta sapo na trgoi se kush është konkurrent më i fortë i Albanit

Bieta Sulo ka ndarë me miqtë e saj në Instagram disa momente mjaft të këndshme me familjen!

E ndodhur pranë djalit të saj Kroi dhe bashkëshortit Alban Dudushi, moderatorja ka dashur të tregojë sesi duken darkat e tyre, kur pas një dite të lodhshme në punë mblidhen të gjithë bashkë. Megjithatë qëllimi i fotove është më i këndshëm se kaq, pasi po të shohësh Kroin në foto duket sikur ai përqafon Bietën, për t’i thënë të atit që mami është e tij.  “Po t’i shohësh të gjitha fotot, e kupton edhe diçiturën e këtij postimi. Mama është e imja, apo jo?”, ka shkruar Bieta krah fotove. Vogëlushi është shumë i lidhur me të ëmën dhe Bieta ka treguar shpesh herë që e ka të vështirë të shkëputet prej tij për shkak të punës. Kroi mbushi 3 vjeç në maj dhe moderatorja ka treguar se së shpejti mund ta bëjë edhe me një motër të vogël! Epo deri atëherë, ledhatimet janë vetëm për Kroin!

 

Author: admin