Posted in Histori njerëzore

10 arsye të mundshme pse ndiheni të fryrë, pa kuptuar pse!

Fryrja e stomakut mund t’i ndodhë kujtdo. Jo, nuk është shtim peshe, por sidoqoftë mund t’ju bëjë të mos ndiheni rehat dhe të jeni në…

Lexo Më Shumë 10 arsye të mundshme pse ndiheni të fryrë, pa kuptuar pse!
Posted in Histori njerëzore

Do futeni papritur në një rrugë të re këtë fund Tetorit ja paralajmërimi për këtë shenjë

Dashi Puna dhe ekonomia konkrete do kene nje zhvillim edhe kete fundjave. Mjafton qe te mos fantazoni per pune qe nuk i njihni. Thjesht beni…

Lexo Më Shumë Do futeni papritur në një rrugë të re këtë fund Tetorit ja paralajmërimi për këtë shenjë
Posted in Aktualitet Histori njerëzore

15 fakte interesante që me siguri nuk i keni ditur për seksin!

Seksi është diçka që të gjithë e bëjnë në një moment apo në një tjetër në jetën e tyre. Por, ka disa fakte interesante që…

Lexo Më Shumë 15 fakte interesante që me siguri nuk i keni ditur për seksin!
Posted in Histori njerëzore

Shkon në spital dhe zbulon se është shtatzënë. Por në ditën e ekos shikon në ekran: “Fëmija nuk është aty, barku është bosh”. Më pas ndodh e pabesueshmja

Thonë se duhet t’i besojmë gjithmonë intuitës së nënës. Dhe pyetja është “a është e vërtetë?”. Ishte prilli i vitit 2010. i dashuri i Amy-Lou…

Lexo Më Shumë Shkon në spital dhe zbulon se është shtatzënë. Por në ditën e ekos shikon në ekran: “Fëmija nuk është aty, barku është bosh”. Më pas ndodh e pabesueshmja
Posted in Histori njerëzore

Tradhtova burrin me shefin për t`u ngritur në detyrë, ju rrëfej si ndihem tani

Jam 33 vjeçe. Punoj si supervizore në një kompani ushqimore prej tre vitesh. Vitin e kaluar burri im hapi një biznes, çdo gjë shkonte mirë…

Lexo Më Shumë Tradhtova burrin me shefin për t`u ngritur në detyrë, ju rrëfej si ndihem tani
Posted in Histori njerëzore

Gruaja zbulon se burri ka dashnore 30 vite më të vogël, reagimi i saj është mbresëlënës

Kjo letër u shkrua nga një grua e cila zbuloi se burri i saj kishte një femër tjetër të dashur 30 vite më të vogël:…

Lexo Më Shumë Gruaja zbulon se burri ka dashnore 30 vite më të vogël, reagimi i saj është mbresëlënës
Posted in Histori njerëzore

Si të rrisni fëmijë të suksesshëm!

Prindërimi është, pa dyshim, një punë e vështirë dhe ju kurrë nuk do të gjeni një udhëzues se si të rrisni një fëmijë të përsosur….

Lexo Më Shumë Si të rrisni fëmijë të suksesshëm!
Posted in Histori njerëzore

Shumë arsye pse seksi pas të 50-tave është fantastik!

Ndryshe nga si mund të mendohet, seksi pas të 50-tave është më i mirë se çdo moshë tjetër. Dhe për këtë ka një sërë arsyesh….

Lexo Më Shumë Shumë arsye pse seksi pas të 50-tave është fantastik!
Posted in Histori njerëzore

Muaji i lindjes tregon si jeni në séks!

Nëse kemi menduar gjithmonë pse djemtë e lindur në dimër janë më të çuditshëm se fëmijët e lindur në verë, dhe e anasjella, kur vjen…

Lexo Më Shumë Muaji i lindjes tregon si jeni në séks!
Posted in Histori njerëzore

E pazakonte! Nxjerr të dashurën në shitje në internet, merr ofertën marra mendëse

Njerëzit zgjedhin të shesin rroba të vjetra, mobile apo sende të vjetra dhe eBay është vendi i duhur për të bërë disa para të mira….

Lexo Më Shumë E pazakonte! Nxjerr të dashurën në shitje në internet, merr ofertën marra mendëse