Posted in Fotolajm

PROVO VËMENDJEN/ E GJENI DOT NDRYSHIMIN NË FOTO

Mund të duket e thjeshtë, por sa më shumë ta shikoni aq më e vështirë bëhet sfida. Në foto është një burrë me dy gota,…

Lexo Më Shumë PROVO VËMENDJEN/ E GJENI DOT NDRYSHIMIN NË FOTO
Posted in Fotolajm

Kamera e autobusit filmon diçka shume tron ditese. Shikoni çfarë bën kjo grua me femijen (Video)

Fëmijët, në përgjithësi futen në tel.ashe. Duket se është në natyrën e tyre dhe në të vërtetë kështu është, për shkak të moshës së tyre…

Lexo Më Shumë Kamera e autobusit filmon diçka shume tron ditese. Shikoni çfarë bën kjo grua me femijen (Video)
Posted in Fotolajm

“Fakti që je kryeministër nuk të jep të drejtë të jesh tallës”, qytetarët replikojnë me Ramën: Nuk është private Shqipëria (Foto)

Kryeministri Rama është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku reagon apo poston foto apo video nga aktivitetet e tij të përditshme. Sigurisht që postimet e…

Lexo Më Shumë “Fakti që je kryeministër nuk të jep të drejtë të jesh tallës”, qytetarët replikojnë me Ramën: Nuk është private Shqipëria (Foto)
Posted in Fotolajm

“Largoni mbeturinat, mbroni jetën”, shoqëria civile, opozita lokale dhe qytetarët e Durrësit në protestë për mbetjet

Ashtu siç dhe ishte parashikuar mbrëmjen e së mërkurës, në sheshin përpara Bashkisë së Durrësit, u zhvillua protesta “Largoni mbeturinat, mbroni jetën”.  Shoqëria civile, përfaqësues…

Lexo Më Shumë “Largoni mbeturinat, mbroni jetën”, shoqëria civile, opozita lokale dhe qytetarët e Durrësit në protestë për mbetjet