Si e shprehin dashurinë të gjitha shenjat e Zodiakut!

Çdo shenjë e zodiakut tregon kujdesin dhe dashurinë e saj në mënyrën e vet! Ndiqni më poshtë për çdo shenjë:

Dashi

Ju thjesht bëheni super të vëmendshëm në situata të tilla, madje mund të filloni të grindeni me dikë për shkak të personit që nuk është indiferent ndaj jush! Sigurisht që ju doni që ky person të dijë se ju jeni gjithmonë të gatshëm ta mbështesni atë. Shumë shpesh i kushtoni vëmendje një personi, duke e shoqëruar atë në aventurë dhe duke dhënë një eksperiencë të paharrueshme!

Demi

Kur ju pëlqen dikush, u tregoni atyre duke gatuar ose pjekur diçka për ta me një kënaqësi të veçantë, duke u dërguar lule dhe mesazhe të pafundme.

Binjakët

Duket mjaft e parëndësishme, por kur dikush ju pëlqen, ju vetëm duhet të komunikoni me këtë person. Ju pëlqen të flisni, por kur ju pëlqeni vërtet, dëgjoni më shumë se sa mendoni; Bëni shumë pyetje dhe dëgjoni me kujdes përgjigjet. Kur dikush që nuk është neutral për ju shpreh mendimin tuaj për një problem të veçantë, ju e merrni parasysh, edhe nëse nuk përputhet me pikëpamjen tuaj.

Gaforrja

Kur ti pëlqen dikë, gjithmonë dëshiron të jesh pranë tij. Bëni gjithçka të mundshme për të dëgjuar problemet e tyre ose për të festuar fitoret e tyre të vogla. Ju dëshironi që ata të kuptojnë sa mirë do të jetë jeta e tyre kur ju jeni pranë tyre.

Luani

Kur ju pëlqen dikush, bujaria juaj ndonjëherë rritet. Ju doni t’i jepni atij dhurata të shtrenjta, por të menduara mirë. Ju dëshironi që ata të kuptojnë sa shumë I pëlqeni, dhe jenë gjithmonë të gatshëm për ti mbështetur ata kur kanë nevojë!

Virgjëresha

Kur dikush ju pëlqen, ju nuk mund t’u thoni atyre drejtpërsëdrejti, por do të përpiqeni ta tregoni atë në çdo mënyrë të mundshme. Nëse kanë probleme, menjëherë do të shkoni t’i shpëtoni.

Peshorja

Kur dikush ju pëlqen, ju doni të ndani me të gjithçka që ndodh në jetën tuaj në mënyrë që ata të mund t’ju njohin më mirë. Ju gjithashtu doni që ata të kuptojnë se janë të veçantë për ju dhe se ju hapeni para të gjithëve. Mund ta bëni të gjitha në mënyrë sipërfaqësore, por në qoftë se ju pëlqen me të vërtetë dikush, ju do të përpiqeni të thelloni marrëdhëniet për të krijuar një lidhje vërtetë të fortë.

Akrepi

Kur ju pëlqen dikush, filloni të përdorni intuitën tuaj. Ju i befasoni me faktin se gjithmonë e dini saktësisht se çfarë kanë nevojë. Nëse ata kishin një ditë të keqe, ofrojini një masazh. I befason ato kur kanë nevojë për diçka që do t’i ndihmonte të gëzonin dhe gjithmonë do t’u kushtoni vëmendje edhe kur mendoni se nuk e meritojnë këtë.

Shigjetari

Ju pëlqen të jeni vazhdimisht në lëvizje, të zbuloni vende të reja, të takoni njerëz të rinj, por kur dikush ju pëlqen, gjithmonë dëshironi të jeni me të.

Bricjapi

Ndoshta jeni pak i trembur. Jeni të shqetësuar se mos thoni diçka të gabuar, kur jeni me dikë që ju pëlqen. I jepni atij këshilla fantastike dhe I ofroni ndihmën tuaj për të arritur qëllimet e tij.

Ujori

Ju do të kryeni detyra ose do të ngarkoheni për personin që ju pëlqen, veçanërisht nëse nuk i pëlqen ti bëjë vetë. Në të vërtetë, ju do të bëni çdo gjë për të bërë të lumtur personin që ju pëlqen, duke u bërë shqetësimi juaj kryesor, ju jeni duke u përpjekur të shpikni disa mënyra të reja që të mund t’u tregoni atyre se sa i pëlqeni ata!

Peshqit

Ju jeni një person shumë i zhytur në mendime nga natyra. Prandaj, nëse vërtet doni ti tregoni një personi tjetër se sa ju pëlqen, shprehni ndjenjat tuaja nëpërmjet këngëve, poezive dhe kështu me radhë.

Author: admin