Në bazë të shenjës së HOROSKOPIT, kjo është frika jote më e madhe

DASHI:

Frika juaj më e madhe është se mos nuk jeni në gjendje të keni kontroll në të gjitha situatat me të cilat përballeni. Keni frikë nga ato që nuk dini dhe si mund të ndryshojë jeta juaj. Ju jeni një person që nuk ju pëlqen të ndryshoni planet tuaja, por i kaloni netët duke pyetur nëse keni marrë përfundimisht vendimin e duhur.

DEMI:

Frika juaj më e madhe bazuar në shenjën tuaj zodiakale është ekonomike. Ju e dini mirë se paratë nuk ju bëjnë të lumtur, por gjithashtu jeni plotësisht të vetëdijshëm për faktin se të paturit e një stabiliteti të mirë ekonomik është shumë i rëndësishëm në jetë. E ardhmja duket e pasigurt për ju dhe të keni një vezë të vogël në fole mënjanë ju jep besimin e duhur. Kjo është arsyeja pse ju nuk mund të flini kur përballeni me një ndryshim të ri.

BINJAKET:

Ju jeni një person që pëlqen të ndjehet i lirë, të jetojë jetën sipas rregullave dhe dëshirave tuaja. Ju pëlqen të jetoni për atë ditë pa ndjekur detyrimisht programe ose rregulla. Ju urreni zinxhirët që bllokojnë impulset dhe emocionet tuaja, në fakt frika që ju mban zgjuar natën është rutina që është gjithmonë e njëjtë dhe pa tronditje.

GAFORRJA:

Frika që ju mban zgjuar natën është pasiguria juaj. Ju keni frikë mos nuk ndiheni të dashur, se askush nuk dëshiron t’ju mbështesë më ose që askush nuk i kupton arsyet tuaja. Por është vetëm mendja juaj që krijon këto paranoja dhe problemi kryesor është që për nga natyra ju prireni të keni nevojë të vareni nga të tjerët. Kështu që nëse dikush harron të ju kushtojë vëmendjen e duhur, truri juaj fillon të udhëtojë në skenarë katastrofikë.

LUANI:

Ju jeni një person me zemër të madhe, që ndjen nevojën të mendoni gjithmonë për të tjerët. Frika juaj e bazuar në shenjën e zodiakut është se mos zhgënjeni të tjerët. Keni frikë të mos keni mundësi t’i bëni njerëzit që ju duan të lumtur. Edhe pse ju jeni udhëheqës të lindur par excellence, shumë herë gjatë natës ju pyesni veten nëse po silleni në mënyrën e duhur.

VIRGJERESHA:

Frika juaj më e madhe është se nuk mund të jepni më të mirën pavarësisht përpjekjeve të mëdha. Ju jeni një person shumë këmbëngulës, i cili bën çdo përpjekje për të arritur qëllimet e tij. Ju kërkoni që gjithçka që bëni të jetë 100% e përsosur dhe ju urreni të zhgënjeni. Por nuk zhgënjeni të tjerët, zhgënjeni veten. Ju nuk flini natën sepse frika se mos e bëni atë është një mendim shumë i madh për ju.

PESHORJA:

Jashtë ju dukeni një person i qetë dhe i matur, por kur shkoni në shtrat, në errësirën e natës truri juaj fillon të mendojë për atë gabim që keni bërë 5 vjet më parë dhe atë që mund të gabonit në 10 vjet. Në praktikë mendja juaj mund të udhëtojë në kohë!

AKREPI:

Problemi juaj është që ju jeni një person shumë emocionues që keni frikën e tmerrshme të ekspozoni shumë veten. Ju jeni të tmerruar nga ekspozimi i shpirtit tuaj, duke nxjerrë atë anë të errët që ju karakterizon. Frika juaj më e madhe bazuar në shenjën tuaj zodiakale është që të tjerët mund të mendojnë dhe të flasin keq për ju.

SHIGJETARI:

Duhet të dini që mund të silleni ashtu siç e shihni të arsyeshme. Ju jeni gjithmonë atje për të vlerësuar atë që është e drejtë, të peshoni të gjitha fjalët tuaja. Kështu që kur jeni në shtrat gati për të fjetur ju vjen menjëherë një mendim që përgjon: “A thashë gjë gabim? A duhet të isha sjellur ndryshe?”

BRICJAPI:

Frika juaj e bazuar në shenjën e zodiakut është se mos ju zhgënjeni pritjet tuaja, ashtu si Virgjëresha. Mendja juaj fillon të marrë shumë kthesa, filloni të mendoni për gjithçka që mund të ndryshojë përpara se të arrini suksesin, të analizoni çdo problem dhe të kërkoni një zgjidhje. Për më tepër, ju jeni të tmerruar nga e ardhmja dhe kjo është diçka që nuk ju lë të flini.

UJORI:

Ju jeni një person shumë i ndërlikuar, i cili pëlqen të ndjehet i mirëpritur dhe i dashur, por që dëshiron të ketë hapësirat e veta. Pra, e juaja është një betejë e vazhdueshme. Keni frikë se askush nuk do t’ju kuptojë, por edhe ju jeni të frikësuar nga dashuria me të gjitha gabimet tuaja.

PESHQIT:

Ajo që ju bën më të frikësuar është të ndjeheni të vetmuar dhe të ndjeheni se nuk ka njeri nga ana juaj që ju kupton. Kjo është frika që nuk ju lë të flini natën. Ajo që ju shqetëson më shumë është se mos nuk gjeni shpirtin tuaj binjak, është një shqetësim që zgjohet çdo ditë, sapo del drita. Ju ëndërroni të keni në anën tuaj një person me të cilin të ndani të gjitha përvojat dhe të gjitha planet e ardhshme.

Author: admin