“Do shpètoni, 2 bòrxhe do mbýllni…”/ Prísni, fati i fùqíshëm po arrín në daten 25

Dashi
Keshilla e Saturnit per ju eshte: mundohuni te diskutoni sa me shume per gjithcka me partnerin tuaj para se te merrni vendime te rendesishme. Beqaret do kene takime dhe mund te krijojne lidhje, por ka shume pak mundesi qe ajo te vazhdoje per shume kohe. Edhe pse jeni partizane te progresit ne planin financiar, sot nuk duhet te ndermerrni me shume rreziqe sesa duhet. Kujdes!

Demi
Perfitoni nga cdo mundesi qe do iu jepet sot per te bere disa ndryshime ne jeten ne cift. Do mund t’i largoni problemet e medha qe keni pasur dhe te vendosni me teper mirekuptim. Beqaret do kene sukses dhe kjo do e shtoje egon e tyre. Personi qe do takoni do zere nje vend te rendesishem ne lidhjen tuaj. Mos e perzieni dashurine me financat sepse do i humbni te dyja njeheresh.

Binjakët
Sot do e shihni ne sy ate qe keni ne krah. Vemendja do jete maksimale dhe atij do i pelqeje mjaft kjo. Filloni ndonje projekt te perbashket dhe beni edhe ndonje plan per te ardhmen. Beqaret do jene sharmante. Mos u merzitni nese ai qe pelqeni nuk do iu propozoje menjehere. Te ardhurat do fillojne te dobesohen dalngadale. Nese jeni ne pune do merrni nje shperblim i cili do iu ndihmoje.

Gaforrja
Ka shume mundesi qe marredhenia me partnerin tuaj te permiresohet ndjeshem sot. Mundohuni ta shfrytezoni sa te mundni! Beqaret, fale Plutonit do kene nevoje per me shume siguri para se te fillojne nje lidhje. Prisni edhe pak kohe sepse do arrini atje ku doni. Financat do jene shume te mira dhe do mund te beni edhe investimet qe kishit menduar prej kohesh. Dite e mire!

Luani
Planetet do behen bashke sot dhe do iu ndihmojne te zgjidhni edhe problemet me te vogla qe kishin ekzistuar ne jeten tuaj ne cift. Bashkepunimi dhe komunikimi do te rritet ndjeshem. Beqaret do jene me te shoqerueshem dhe me te hapur se me pare. Per pasoje, mundesite per takime do jene me te medha. Ne sektorin financiar do keni tronditje sepse do shpenzoni shume.

Virgjëresha

Dite e lodhshme dhe e merzitshme kjo e sotmja per jeten ne cift. Nese jetoni bashke, gjeni kohen e duhur per te biseduar me qetesi dhe duke pasur kujdes. Zemra juaj eshte e lire? Lerini te tjeret t’iu joshin dhe mos hezitoni as ju vete te luani me sharmin qe keni. Neptuni do iu ofroje mbrojtjen e tij ne planin financiar. Do jeni te zotet te ruani ekuilibrin dhe te mos shpenzoni me sy mbyllur.

Peshorja
Merkuri do udheheqe shpirtin tuaj dhe do iu beje me idealiste se kurre. Do jepni shume nga vetja dhe do beni sakrifica qe partneri te ndihet si ne enderr. Edhe ai do iu kushtoje vemendjen qe iu deshironi. Per beqaret do kete nje takim interesant. Perfitoni nese doni te perjetoni kenaqesi. Edhe pse buxheti nuk do kete probleme mos u hidhni me sy mbyllur ne detin e shpenzimeve.

Akrepi
Edhe pse keto ditet e fundit lidhja juaj me partnerin ka pasur disa probleme, sot gjithcka do te ndryshoje. Harmonia do filloje pak nga pak te futet ne jeten tuaj dhe ju do ndiheni mire. Beqaret eshte me mire te mos ndermarrin asnje iniciative per t’u lidhur sepse do zhgenjehen dhe lendohen. Prisni edhe disa dite. Asgje nuk do jete shume e thjeshte ne sektorin financiar. Duhet maturi!

Shigjetari
Me mbeshtetjen e Henes, dashuria per ju do shkoje me se miri. Programi i cifteve do jete i mbushur me ore pasiononte dhe mjaft te kendshme. Shfrytezojeni diten! Beqaret do perfitojne shume nga liria e tyre dhe disa mund te kene ndonje aventure sharmante. Tregohuni vigjilente dhe mos besoni tek lojerat e fatit, ne te kundert do humbni shume. Shmangini surprizat e keqija!

Bricjapi
Nese mundoheni me shpirt te rregulloni marredhenien me partnerin tuaj do mund te arrini atje ku deshironi. Dita duket premtuese. Beqaret do jene shume selektive ne dashuri dhe askush nga ata qe do takojne nuk do iu pelqeje per te filluar nje histori. Ne planin financiar shmangni marrjen e vendimeve te pamenduara sepse do pendoheni shume shpejt. Mundohuni te vendosni ekuiliber!

Ujori
Do kuptoheni shume mire per gjithcka me partnerin tuaj sot. Marredhenia juaj do thellohet edhe me shume dhe do merrni nje vendim te rendesishem. Beqaret do kalojne nje dite te mire edhe pse nuk do gjejne personin qe aq shume kane kerkuar. Ne sektorin financiar duhet te tregoheni me te arsyeshem sepse ka rrezik te tronditni ekuilibrin. Nese nuk merrni masa qe tani do keni probleme.

Peshqit
Nese jeni te lumtur ne lidhjen tuaj asgje nuk do mund ta prishe atmosferen qe eshte krijuar. Pasion, entizazem dhe mirekuptim. Beqaret duhet te perfitojne sa te mundin nga liria qe kane sepse do e kerkoni ate dhe nuk do e gjeni me. Do kryeni transaksione shume te mira financiare sot te cilat do iu bejne te ndiheni mire. Edhe pse buxheti do jete i stabilizuar, shmangni rreziqet e medha.

Author: horoscope