Posted in Uncategorized

Votoni: Kush e fiton Big Brother VIP 3?

Të shtunën e 25 majit do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP 3. Banorët finalistë janë Romeo, Juli, Egla, Meritoni dhe Heidi….

Lexo Më Shumë Votoni: Kush e fiton Big Brother VIP 3?
Posted in Uncategorized

Dashi i pari, Peshorja e fundit/ Kjo eshte renditja e shenjave me FAT per javen e re

Dashuria: Mërkuri do të jetë në favorin tuaj dhe do t’ju japë shumë surpriza në frontin sentimental. Edhe pse disa keqkuptime dhe grindje me partnerin/en…

Lexo Më Shumë Dashi i pari, Peshorja e fundit/ Kjo eshte renditja e shenjave me FAT per javen e re
Posted in Uncategorized

“NAMI” në HOROSKOP Po vjen një sukses i madh për këtë shenjë, çfarë kanë parashikuar yjet me detaje….

Dashi Vazhdimësi për Dashin, gjërat nuk duket të jenë në më të mirën e tyre, por java e ardhshme premton për më mirë. Lajme të…

Lexo Më Shumë “NAMI” në HOROSKOP Po vjen një sukses i madh për këtë shenjë, çfarë kanë parashikuar yjet me detaje….
Posted in Uncategorized

Horoskopi i muajit Shkurt, parashikimi për 12 shenjat e zodiakut nga Jorgo Pulla

Aspektet kryesore astrologjike që do formohen brenda muajt ndodhin në 4 shkurt, Afërdita më Ujorin, bëjnë një aspekt katrori me Jupiteri nga Akrepi në gradën…

Lexo Më Shumë Horoskopi i muajit Shkurt, parashikimi për 12 shenjat e zodiakut nga Jorgo Pulla
Posted in Uncategorized

Do ju hapen portat e fatit te mire/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Sot e Premte dita e Aferdites dhe Aferdita ne Peshk do takohet me hehen ne Peshk Ky eshte kombinimi me i dukshem ne ate cfarre…

Lexo Më Shumë Do ju hapen portat e fatit te mire/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi
Posted in Uncategorized

“MOMENTI QË PRISNIT …”, HOROSKOPI I DITËS SË ENJTE, 16 NËNTOR 2023

Sot do të përfshiheni nga një frymë e fortë e pasionit. Në fushën sentimentale ju do të jeni euforik dhe shumë aktivë! Beqarët do të…

Lexo Më Shumë “MOMENTI QË PRISNIT …”, HOROSKOPI I DITËS SË ENJTE, 16 NËNTOR 2023
Posted in Uncategorized

3 shenjat e Horoskopit që do të bëjnë shumë para gjatë muajit dhjetor

Çdo muaj është mjaft i ndryshëm për sa i përket pozicioneve planetare. Kështu ndonjëherë disa favorizohen dhe të tjerë kalojnë situata mjaft të vështira.Mund të ketë…

Lexo Më Shumë 3 shenjat e Horoskopit që do të bëjnë shumë para gjatë muajit dhjetor
Posted in Uncategorized

3 shenjat e horoskopit që do t’ju hapen sytë nga kalimi i Saturnit në prapavijë

Duke filluar nga mbrëmja e sotme Saturni, planeti i lidhur tradicionalisht me disiplinën, rendin dhe karmën, do të kalojë në prapavijë duke ndikuar në mënyrë…

Lexo Më Shumë 3 shenjat e horoskopit që do t’ju hapen sytë nga kalimi i Saturnit në prapavijë
Posted in Uncategorized

A POSITIVE WEEKEND ….HOROSCOPE FORECAST FOR TODAY, NOVEMBER 4.

Aries Born on: March 21 – April 19 Saturday will be a successful weekend. If some of you come out of an important story, you…

Lexo Më Shumë A POSITIVE WEEKEND ….HOROSCOPE FORECAST FOR TODAY, NOVEMBER 4.
Posted in Uncategorized

Zgjidh një çelës për të hapur sëndukun dhe zbulo sekretet

Është gjithnjë shumë interesante të zbulosh se çfarë fsheh subkoshienca jote. Ndonjëherë, mund të jetë shumë interesante për të shpjeguar sjelljen tënde. Do të mësosh…

Lexo Më Shumë Zgjidh një çelës për të hapur sëndukun dhe zbulo sekretet