Posted in Kronikë

SPAK godet grupin kriminal që trafikonte kokainë dhe marjuanë në Norvegji. “Kapoja” drejtonte bandën nga Shqipëria!

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar ka arrestuar ‘kapon’ e një rrjeti të struktura të trafikut të lëndëve narkotike, kryesisht kokainë dhe…

Lexo Më Shumë SPAK godet grupin kriminal që trafikonte kokainë dhe marjuanë në Norvegji. “Kapoja” drejtonte bandën nga Shqipëria!
Posted in Kronikë

U qëllua me thikë, vdes 26-vjeçari shqiptar, nuk i mbijetoi dot plagëve

Një 26-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë pasi u qëllua me thikë një ditë më parë në Ostiense të Romës. I riu shqiptar i identifikuar si…

Lexo Më Shumë U qëllua me thikë, vdes 26-vjeçari shqiptar, nuk i mbijetoi dot plagëve
Posted in Kronikë

Banorët ndjenin aromë të rëndë, telefonojnë Policinë, gjendet i vdekur një person në Korçë

Një i moshuar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Policia bën me dije se vdekja e 78-vjeçarit ka ardhur për shkaqe natyrore….

Lexo Më Shumë Banorët ndjenin aromë të rëndë, telefonojnë Policinë, gjendet i vdekur një person në Korçë
Posted in Kronikë

“Nuk iu bë holluesi i gjakut”, familja denoncon mjeken për vdekjen e lehonës, vjehrri: Mu nxi shtëpia

Një 29-vjeçare në Durrës ka ndërruar jetë ditën e djeshme, 5 ditë pasi solli fëmijën në jetë. Viktima është Ardita Muça nga Arapaj. Familjarët akuzojnë…

Lexo Më Shumë “Nuk iu bë holluesi i gjakut”, familja denoncon mjeken për vdekjen e lehonës, vjehrri: Mu nxi shtëpia
Posted in Kronikë

Ndodh në Kavajë: 31-vjeçari detyron mbesën të drogohet dhe e ngacmon seksualisht, më pas dhunon gruan

Një 31-vjeçar me inicialet K.L. në Kavajë është arrestuar nga policia pasi dyshohet se ka detyruar mbesën e tij 14-vjeçare të konsumojë kokainë dhe më…

Lexo Më Shumë Ndodh në Kavajë: 31-vjeçari detyron mbesën të drogohet dhe e ngacmon seksualisht, më pas dhunon gruan
Posted in Kronikë

Shkaktoi aksidentin me vdekje të 4 anëtarëve të një familje në aksin Levan-Vlorë, arrestohet i riu

Arrestohet në flagrancë drejtuesi i mjetit që dyshohet se shkaktoi aksidentin në aksin rrugor Fier-Vlorë. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Vlorë…

Lexo Më Shumë Shkaktoi aksidentin me vdekje të 4 anëtarëve të një familje në aksin Levan-Vlorë, arrestohet i riu
Posted in Kronikë

Aksidenton për vdekje, 72 vjeçarin arrestohet nga policia

Policia Vendore në Durrës bëri me dije se ka arrestuar autorin e dyshuar të aksidentit, ku humbi jetën një 72 vjeçar. Specialistët e Qarkullimit Rrugor…

Lexo Më Shumë Aksidenton për vdekje, 72 vjeçarin arrestohet nga policia
Posted in Kronikë

Ishin shpallur në kërkim, arrestohen nga policia

Drejtoria e Policisë Vendore në Durrës, bëri me dije se ka vënë në pranga dy persona të shpallur në kërkim. Njoftimi I policisë: Bien në…

Lexo Më Shumë Ishin shpallur në kërkim, arrestohen nga policia
Posted in Kronikë

Kanosin pronarin e lokalit, arrstohen nga policia.

Drejtoria e Policisë Vendore në Durrës, bëri me dije se ka arrestuar dy persona, të cilët akuzohen për një ngjarje të ndodhur ditën e djeshme….

Lexo Më Shumë Kanosin pronarin e lokalit, arrstohen nga policia.
Posted in Kronikë

Në makinë në gjendje të dehur, arrestohet në flagrancë 1 drejtues mjeti

Drejtoria Vendore e Policisë në Durrës ka bërë me dije se ka arrestuar një person që ka drejtuar mjetin në gjëndje të dehur Njoftimi i…

Lexo Më Shumë Në makinë në gjendje të dehur, arrestohet në flagrancë 1 drejtues mjeti