Posted in Foto Lajm

(FOTOLAJM) Rama ulur në trotuaret e Brukselit me telefon në vesh

Edi Rama i ulur në një bordurë dyqani duke folur në telefon. Kjo është fotoja që kryeministri postoi vetë në Instagram, të cilën e shoqëroi…

Lexo Më Shumë (FOTOLAJM) Rama ulur në trotuaret e Brukselit me telefon në vesh
Posted in Aktualitet Foto Lajm

Plagosje me armë zjarri ne Vlore

Nje ngjarje e rende eshte shenuar vetem pak minuta me pare ne vlore ku ka mbetur i plagosur nje person Marjon Mitro Vlorë/Informacion paraprak Sot,…

Lexo Më Shumë Plagosje me armë zjarri ne Vlore
Posted in Foto Lajm

Dekorit të festave në Durrës i shtohen dhe qentë endacakë

Dekorit të festave të fundvitit në Durrës i janë shtuar edhe qentë endacakë. Ata kanë gjetur një strehë të ngrohtë, mes dritave dhe ngjyrave. Një…

Lexo Më Shumë Dekorit të festave në Durrës i shtohen dhe qentë endacakë