Astrologu Jorgo Pulla në Euronews Albania bëri parashikimin e yjeve për muajin shkurt.

Dashi

Ka favorizime në karrierë dhe në punë. Do mbyllin çështjet e të shkuarës. Momenti i duhur. Muaj perfekt për çështjet e mëdha. Lidhjet e largëta janë shumë të afërta. Kanë mundësi shumë të mirë për tu lidhur.

Demi

Ka dy mundësi, stabilizimin ekonomik, do jenë në role drejtuese dhe do bëjnë ndryshime të mëdha. Zgjidhin çështjet e vështira ligjore. Do ndryshojnë shumë gjëra në lidhje me punën, karrierën.

Binjakët

Ky muaj ju jep mundësinë që ata të binden për atë ça thonë. Do nisin një rrugëtim të ri në karrierë. Do kenë një punë të dytë dhe do stabilizohen ekonomikisht. Duhet të kenë shumë kujdes me lidhjet e të shkuarës.

Gaforrja

Të rrinë larg grindjeve. Duan takt. Është momenti i duhur për të stabilizuar gjëra të mëdha. Kanë pasur diksa çështje të vogla. Është mirë të mbyllin çdo gjë në të shkuarën. Janë menaxhues të mirë. Mjmerë ata që nuk e kuptojnë gaforren.

Luani

Mund të marrë një kredi shumë të kollajt. Ka lëvizje të larta. Fitojnë një çështje ligjore. Vjen një moment që ju plotësohet dëshira . Janë korrekt.

Virgjëresha

Kanë ndikimin e mërkurit. Do të kenë stabilizim ekonomik. Ky muaj është një muaj meë ndryshime të mëdha. Një problem që kanë pasur me dashurinë do e zgjidhin në muajin shkurt.

Peshorja

Do të fokusohet te paraja. Shpenzojnë shumë. Planeti që ka më shumë influencë te peshorja është Afërdita.

Akrepi

Kanë një fillim të ri. Është një moment perfekt, sepse akrepët nisin me punë të mëdha. Do të bëjnë një kontratë të gjatë.

Shigjetari

Kanë stabilizimin ekonomik. Edhe pse vështirësitë që kanë pasur më përpara i kanë mbyllur. Janë në pritje të një çështje shumë të madhe pune dhe karriere. Do të kenë shumë ndryshime. Është momenti i duhur që ata të stabilizojnë çdo gjë. Duhet ta shfytëzojnë më së miri këtë muaj.

Bricjapi

2024 është futur pak vrullshëm. Duhet të jenë të kujdesshëm në punët që marrin përsipër. Duhet të bëjnë kujdes në punët që do marrin përsipër.

Ujori

Do lodhen shumë. Duhet të marrin me sportivitet punët e tyre. Nëse duan të hapin një binzes është kohë e mirë tani. Duhet të fshijnë nga memorja problematikat që kanë pasur.

Peshqit

Para se të nisin diçka e mendojnë shumë mirë. Peshqit janë shumë intuitivë. Kanë mundësi të madhe në karrierën e tyre. Janë shumë zemërgjerë.

Author: horoscope