Akrepi me takime, Dashi me shume dashuri/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi

Pasioni do e pushtoje jetën tuaj ne çift gjate gjithë kësaj dite dhe emocionet do jene gjithmonë ne rritje. Ne disa momente nuk do e besoni aspak qe jeni ne realitet. Beqaret duhet t’i hapin portat e zemrës pasi sot mund te ketë dashuri me shikim te pare. Jupiteri do përkujdeset ne çdo moment për FInancat dhe gjendja do ketë përmirësime te mëdha.

Demi

Dite e begate do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni me tepër kohe me atë qe keni ne krah dhe do përkujdeseni edhe për detajet me te vogla. Beqaret do preferojnë te shfrytëzojnë çdo mundësi për njohje, por pa hedhur hapa me tej. Ne planin FInanciar do keni fat me shumice. Gjendja do përmirësohet akoma me shpejt nga sa ju mendonit.

Binjaket

Ka mundësi qe lidhja juaj ne çift te thellohet akoma me shume gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire ne çdo moment dhe te bekuar qe keni ne krah një person te mrekullueshëm. Beqaret duhet te re×ektojnë disa here para se te hedhin hapa te rëndësishme pasi jo te gjithë janë ashtu si duken. Financat do jene te kënaqshme, kështu qe mund t’iu lejohet edhe ndonjë investim.

Gaforrja

Nuk duhet te nxitoheni për asgjë sot ju te dashuruarit, por gjithçka duhet ta merrni me qetësi. Nga ana tjetër nuk duhet t’iu besoni thashethemeve qe mund te thonë njerëzit për partnerin tuaj. Gjithçka do behet nga zilia. Beqaret do jene ne humor dhe gati për çdo çmenduri. Buxheti nuk do jete i keq, por një shpenzim i madh dhe i pamenduar mund t’iu trondite.

Luani

Dite e mbushur me vështirësi do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Here pas here mund te debatoni ashpër me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene me shume fat ne dashuri dhe do realizojnë takimin e tyre te ëndrrave. Për ta çdo gjë ka për te qene me ndryshme tani e tutje. Merkuri do ju sjelle fat ne planin FInanciar dhe buxheti ka për te qene shume i mire.

Virgjeresha

Do i keni shume te qarta mendimet sot ju te dashuruarit dhe do bëni te pamundurën qe ta ndryshoni për mire marrëdhënien qe keni. Edhe partneri do përgatisë surpriza te këndshme. Beqaret do jene te vendosur te kërkojnë persona me te cilët te FIllojnë lidhje serioze. Mundësitë nuk do mungojnë. Buxheti do jete goxha i mire kështu qe nuk do keni për çfarë te merakoseni.

Peshorja

Dite me shume fat do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni qe ne mëngjes disa hatërmbetje me partnerin dhe do ndiheni gati për te marre vendime. Beqaret nuk do jene gati te hedhin hapa, por nga ana tjetër nuk do i refuzojnë ftesat për njohje te reja. Buxheti nuk mund te rritet ne mënyrë te menjëhershme kështu qe nuk mund ta kërkoni me ngulm këtë gjë.

Akrepi

Do jeni shume nostalgjike sot ju te dashuruarit dhe do preferoni te bëni disa gjera si me pare. Partneri do ju përshtatet dhe do dashuroheni si adoleshente. Beqaret do realizojnë plot takime interesante, por asnjë nuk do mund te kthehet ne lidhje serioze dhe te qëndrueshme. Ne planin FInanciar do jeni shume te organizuar dhe gjendja do mbetet goxha e stabilizuar.

Shigjetari

Do jeni ne humor shume te mire sot ju te dashuruarit dhe gati t’ia plotësoni te gjitha tekat partnerit. Çdo çast ka për te qene i mrekullueshëm. Beqaret do ndihmohen nga Merkuri, i cili do iu japë shtysën e duhur për ta ndryshuar statusin. Ne planin FInanciar do jete një dite me fat dhe nuk do e keni aspak te vështirë te kryeni te gjitha shpenzimet e domosdoshme.

Bricjapi

Dita e sotme nuk do jete shume e mire për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do ju dalin probleme te mëdha dhe nuk do ndiheni mire për asnjë moment. Beqareve do ju rrahe zemra shume fort pas një takimi qe do realizojnë ne mesdite. Ne planin FInanciar nuk do keni asnjë vështirësi, përkundrazi do ju dalin paratë edhe për te shpenzuar edhe për te hequr disa mënjanë.

Ujori

Sot do jeni akoma me te hapur me partnerin tuaj dhe do mendoni te bëni edhe ndonjë çmenduri se bashku. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te pandalshme. Beqaret do jene këmbëngulës dhe nuk do ndalen derisa ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Jeta do ju marre një tjetër drejtim. Ne planin FInanciar nuk do ketë probleme sepse do dini t’i menaxhoni me kujdes paratë qe do keni neper duar.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do jete tejet e animuar gjate kësaj dite dhe kënaqësitë do jene te forta gjithmonë. Do ndiheni me se miri. Beqaret nga ana tjetër duhet te re×ektojnë gjate para se te hedhin hapa, pasi disa mund te gënjejnë dhe ne te vërtetë janë ndryshe nga sa thonë. Shpenzimet duhet t’i keni gjithë kohës nen kontroll sepse ne te kundërt mund t’iu dalin probleme.

Author: horoscope