5 shenjat qe do kene oferta te mira pune per jashte/ Astrologia Susan Miller parashikon keto shenja per ndryshim

Astrologet japin parashikime se si do te jene ditet, per kete periudhe te muajit Dhjetor,shume fat , sic parashikon edhe astrologia Susan Miller, do te kete per keto 5 shenja te horoskopit.

Dashi

Hëna është në shenjën tuaj dhe më në fund situatat kanë filluar të marrin një kthesë të mirë. Qoftë në dashuri apo në punë, vlerësoni momentin.Është një situatë më e mirë për ndjenjat me të cilat do të përballeni. Ju duhet të jeni krenar për të, sepse keni ardhur këtu vetë. Rezultate të shkëlqyera edhe në punë.Ditë optimale për marrëdhëniet në çift. Mos kini frikë të hapeni dhe shkoni për të. Sidoqoftë, në punë, mbani vëmendjen në alert.

Gaforrja

Orët e ardhshme janë shumë premtuese. Hapuni për ata që janë përreth jush dhe nuk do të zhgënjeheni. Në punë dita është paksa e nënshtruar por mos u shqetësoni me veten.Nuk është një ditë e mirë për të debatuar me dikë që e doni, ju thjesht mund të peshoni gjërat. Mundohuni të përqendroheni në punë dhe mos u jepni peshë “thashethemeve”.

Akrepi

Duhet të jeni më të kujdesshëm si në dashuri, ashtu edhe në punë. Ju keni tendencë të hidhni veten shumë lehtë pa menduar shumë. Mundohuni ta bëni të qartë se çfarë dëshironi dhe vetëm atëherë merrni masa.Jo dita më e mirë për luftime dashurie. Në punë ka ardhur koha që ta shtrëngoni kohën. Përqendrohuni në këtë drejtim.

Shigjetari

Një ditë pak e nënshtruar. Ndoshta kjo fundjavë nuk ju ka ngarkuar sa duhet. Mundohuni të kuptoni arsyet pse ndiheni kështu përpara se të vazhdoni përpara.Nëse ndiheni sikur po humbni kontrollin, mbase nuk është edhe aq keq. Më në fund mund të eksperimentoni pak, si në dashuri ashtu edhe në punë, shkoni për të dhe mos mendoni shumë.

Peshqit

Shmangni diskutimet, nuk do të dilnit fitues. Polemikat gjithashtu duhet të mbahen mënjanë në vendin e punës. Sidoqoftë, ndryshimet pozitive mund të vijnë.Periudha është ideale për të njohur njerëz të rinj që do t’ju çojnë të zbuloni emocione pozitive. Është një ditë e mirë edhe në punë, përfitoni nga këto 24 orë.Këto janë ditë shumë interesante për takime të reja. Shfrytëzojini në maksimum. Sidoqoftë, shpenzimet e papritura do të tërheqin vëmendjen tuaj – mbajini ato nën kontroll.

Author: horoscope